GAZİANTEPTEKYÜREK

Sıkça Sorulan Sorular

“Gaziantep Tek Yürek” Kampanyası Nedir?
Daha aydınlık yarınlar için “Gaziantep Tek Yürek, Kırmızı-Siyaha Tam Destek!” sloganıyla ilerliyoruz. Ve kulübümüzün refah seviyesinde kalması adına taraftarımızın desteğini her daim yanımızda hissetmek istiyoruz. Sen de çeşitli yollardan Gaziantep Futbol Kulübü’ne desteğini sağlayarak takımının yanında olmak için “Gaziantep Tek Yürek” kampanyasına destek olabilirsin!
Kredi Kartı ile Nasıl Destek Olabilirim?
Bu linke tıklayarak belirleyeceğin destek miktarı tutarınca Gaziantep Futbol Kulübü’ne kredi kartı yolu ile destek olabilirsin.
EFT/Havale ile Nasıl Destek Olabilirim?
Bu linkten yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere iban ve hesap numaralarımıza ulaşabilir ve kulübümüze kendi belirleyeceğin tutarda EFT veya havale yolu ile destek sağlayabilirsin.
SMS ile Nasıl Destek Olabilirim?
8827 ye “Destek” yazarak SMS yollayabilir ve kulübümüze 10 TL tutarında bağış desteğinde bulunabilirsin
Forma ile Nasıl Destek Olabilirim?
Bu linke tıklayarak online GFK Store mağazamızdan tek yürek formamızı satın alabilirsiniz. Eğer formamızı Gaziantep Sanko Park mağazmıdan satın almak istiyorsanız bu linke tıklayarak adres tarifi alabilirsiniz.
En Fazla Kaç Adet SMS Gönderebilirim?
Herhangi bir SMS sınırlaması bulunmamaktadır. Dilediğiniz miktarda SMS gönderimi yapabilirsiniz
EFT/Havale ile Minimum / Maksimum Ne Kadarlık Destek Sağlayabilirim?
Bankaların kabul ettiği minumum tutar haricinde bir sınırlama bulunmamaktadır. Gaziantep Futbol Kulübü’ne göndereceğiniz destek miktarının maksimum bir bağış tutarı yoktur, dilediğiniz miktarda gönderim yapabilirsiniz.
Tek Yürek Formasını Nasıl Satın Alabilirim?
Tek yürek formasını online olarak www.gfkstore.com.tr’den veya Sankopark’ta bulunan GFK Store’dan satın alabilirsiniz.